Slide background
Slide background

Aktuálně

logo arV únorovém čísle Amatérského rádia vyšel pěkný článek Pavly Šrůtové o našem sportu - vyhlášení nejlepšího sportovce v ROB za rok 2015.
Celý článek si můžete přečíst > ZDE <.
Na závěr měsíce ledna jsme se vydali do krásného prostření broumovských skal Suchý důl na víkendové zimní oddílové soustředění. Po několikaleté pauze to konečně vypadalo, že se nám splní sen a mi si ho užijeme na sněhu. Ale jak říkají meteorologové, předpověď počasí je pravděpodobná a tak jsme bohužel odjížděli bez běžek, saní a bobů.
sportovec 2015V Kulturním domě v Hronovické ulici byli ve středu 20.1.2016 vyhlášeni nejlepší sportovci Pardubicka za rok 2015 (vyhlašuje se bez pořadí). Své zastoupení tam měl i náš sport. Mezi elitní desítkou dospělých byl vyhlášen Ondra Šimáček a mezi mládeží Martin Šimáček. Oba byli oceněni především za výborné výkony na ME v Mariánských Lázních. Alžběta Léharová, která se na ME také blýskla skvělými výsledky se bohužel mezi vyhlášené se neprobojovala. Ale to bychom v konkurenci velkých sportů asi chtěli moc.
vanocni zavodJako každý rok, tak i tento nebude vyjímkou, jsme pro Vás připravili tradiční Vánoční běh, tentokrát pod taktovkou Jitky. Startovné je jako vždy vzorky vánočního cukroví, pro dospělé něco ostřejšího na zahřátí a pro ostatní třeba čaj. Jediné co je zakázáno sebou nosit je špatná nálada.
Kdy: 20.12. 2015 od 10:00  Kde: hřiště u pomníčku J.Potůčka

Podporují nás

Městský obvod Pardubice II