Slide background
Slide background

První Mistrovství Světa v ROB

logo ms jNa Slovensko jsme jeli vlakem. Po příjezdu jsme se ubytovali a vyrazili na trénink frekvencí. Ve čtyři hodiny byl slavnostní zahájovací ceremoniál a poté prolog kterého jsme se neúčastnili. Místo něj jsme si šli zaběhat. Při protahování jsme vymýšleli náš pokřik. První závod byla osmdesátka. Tento závod byl velmi krátký a v hezkém prostředí.
Z tohoto závodu máme kromě tří individuálních medailí také čtyři týmové takže už po prvním závodě měl každý svoji placku. Druhý den byl sprint. Z cíle jsme měli na trati velkou podporu neboť z cíle bylo vidět na esko.I v tomto závodě jsme získali opět tři medaile. Škoda že se za sprint se nedávají i týmové medaile protože i tam by nějaká cinkla. Poslední závod byl obávaný dvoumetr. Ten se nám nepovedl tak jako ostatní ale i zde jsme měli jednu individualní a dvě týmové medaile. Večer byl Hamfest, měli jsme palačinku a pak se šlo tancovat. Další den brzy ráno jsme odjížděli vlakem domů. Někteří se jeli pochlubit medailemi přímo na pětidenní.

Johanka a Barča
p.s.
Holky byly příliš skromné tak jen pár výsledků našich členů.
Především naše nejúspěšnější Johanka má dva individuální a dva týmové tituly.
Pak překvapení Tomík s individuální bronzem a týmovým titulem z osmdesátky.
A naše kamarádka Bára s těsným čtvrtým místem (13 sekund od stříbra ) a dvěma týmovými tituly.
Oba Kubové také neodjeli s prázdnou ( každý jednu týmovou placku má) jen si myslím že po loňských úspěších byly trochu zklamaní.

Martina

Podporují nás

Městský obvod Pardubice II