Slide background
Slide background

Krušnohorský Šotek – další náročný trojzávod

V pátek 25. května jsme vyrazili na západ Čech do Františkových Lázní.
Už první sobotní závod (krátká trať 80m) nás přesvědčila, že my tu nejsme na lázeňském pobytu.
Trať byla záludná a na krátkou i poměrně dlouhá. Výsledky našich borců byly ale výborné. Johanka druhá, Martina J. třetí, Jitka třetí a Ondra se podělil o první místo ( ještě že má nový čip).

Po krátkém odpočinku a malém občerstvení v místní hospůdce jsme vyrazili na start sprintu, který se běžel v lázeňském parku. Trochu jsme se obávali lázeňských hostů a určitých omezení ohledně přebíhání záhonů, ale nakonec se vše obešlo bez kolize. I tentokrát se nám zadařilo. Mistry republiky se ve svých kategoriích stali: Johanka, Martina J., Jitka, Kuba K., Ondra a na stupně vítězů je doprovodili ještě druhý Martin a třetí Tomíno.

V neděli jsme se s obavami vydali autobusy na start dvoumetru. Myslím, že kdo v tomto závodě přiběhl či přišel v limitu a se všemi kontrolami zaslouží si pochvalu ( i když někdo musel dojet do centra autem pořadatelů). Pochvalu si zaslouží i ti co vydrželi v lese téměř celý limit a někdy i déle. Snaha se cení a vracet se hodinu před limitem bez kontrol se nedělá. I v tak náročném závodě se pár borcům podařilo uspět. Jitka s Ondrou vyhráli, Martin byl třetí a Tomíno těsně čtvrtý.
No po takto náročném víkendu jen doufám, že příští závody Bílovické Krpály nedostojí svému jménu.
Martina L.

Podporují nás

Městský obvod Pardubice II